Dołącz do Apptimii!

Chcesz się rozwijać i brać udział w projektach z liderami IT z Doliny Krzemowej? Cenisz sobie przyjazne i niekorporacyjne środowisko? Zapraszamy do Apptimii !

Dlaczego warto z nami pracować ?

career i1

Pracujemy w kameralnym gronie, w którym każdy się zna i daleko nam do korpo klimatu. Małe, zgrane zespoły – masz realny wpływ na projekt, którego jesteś częścią i bezpośredni kontakt z klientem. Zapomnij o ostrożnym stąpaniu po strukturalnej drabinie – u nas nie ma sztucznych hierarchii, komunikujemy się wprost, bez buzzwords.

career i2

Cenimy umiejętności bardziej niż wpisy w CV i to od nich uzależniamy Twoje wynagrodzenie. Praca popłaca – dzięki regularnemu review wynagrodzeń, nagradzamy wyniki i zaangażowanie 😉 Stawiamy na rozwój – główny benefit to bon szkoleniowy na 3000 zł, sam decydujesz, na co go przeznaczyć.

career i3

Projekty, nad którymi będziesz pracować pochodzą z najbardziej kreatywnych i innowacyjnych firm z Doliny Krzemowej, Kalifornii, USA i Europy Zachodniej. Obiekty 3D, drony, sztuczna inteligencja, rozszerzona rzeczywistość, praca z urządzeniami, które jeszcze nie zostały wypuszczone na rynek – buduj i zmieniaj z nami przyszłość!

Jak wygląda rekrutacja?

career i1

Rozmowa telefoniczna

Niezobowiązująca, około 15-minutowa telefoniczna rozmowa z rekruterem, podczas której możesz dowiedzieć się więcej o tym, co robimy i jakie są u nas możliwości oraz opowiedzieć o swoich oczekiwaniach. Rozmowa nie zobowiązuje do dalszego udziału w procesie rekrutacji 😉

career i1

Screening techniczny

Około 20-minutowa rozmowa telefoniczna z developerem, pozwalająca ocenić, gdzie najlepiej wpasowałyby się Twoje umiejętności.

career i1

Rozmowa face-to-face

AL DENTE – po „miękkiej” rozmowie z rekruterem następuje weryfikacja wiedzy technicznej przez developera (pytania + zadania).

Obecnie poszukujemy:

C++ developer

Frontend developer

Backend Developer (Python)

Wyślij swoje CV na: jobs@apptimia.com i APPlikuj do APPtimii !